Produkty

Comflex MS

Budowa:

Wszystkie wersje wykonane są z wysokowytrzymałego włókna szklanego wypełnionego elastomerem silikonowym z dodatkowym, membranowym uszczelnieniem pierwotnym z PTFE. Izolację termiczną zapewnia mata silikatowa o grubości uzależnionej od temperatury pracy. Brzegi Comflex® MS są zabezpieczone warstwą taśmy z włókna szklanego.

Standardowe typy i parametry kompensatorów Comflex® MS:

MS250, MS350, MS450 i MS550.Na życzenie wykonujemy kompensatory według indywidualnych potrzeb.

Zalety:

  • Rozwiązanie kosztowo efektywne dla wielu aplikacji – standaryzacja kompensatorów dla postaci „z metra”
  • Różne wersje temperaturowe
  • Wysokiej jakości materiały zapewniające długą żywotność
  • Łatwy montaż - prosta i łatwa instalacja we własnym zakresie w celu minimalizacji błędów montażu (instrukcja w języku polskim)

survay sheet.pdf

Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem Sp. z o.o., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa