Produkty

Szczeliwa

James Walker jest znanym producentem najnowszej generacji szczeliw Lionpak® dedykowanych dla następujących gałęzi przemysłu:

 

Energetyka                                 Farmaceutyczny

Wydobywczy                               Chemiczny

Spożywczy                                  Nuklearny

Elektroniczny                               Lotniczy

Telekomunikacyjny                     Morski 

Hutnictwo                                    Papierniczy

Wodno – Ściekowy                     Petrochemiczny

 

  

 

 

Produkujemy wysokiej jakości szczeliwa na bazie PTFE, grafitu, włókien szklanych, syntetycznych, aramidowych, bawełnianych. Parametry pracy oferowanych szczeliw są następujące:

  • pokrywają pełny zakres pH 0 – 14,
  • temperatura robocza od -200ºC do 1000ºC,
  • ciśnienie robocze od próżni do 300 barów.


Ze względu na ciągłe udoskonalanie naszych rozwiązań, wiele gatunków oferowanych szczeliw przewyższa podobne produkty konkurencji pod względem żywotności, a co za tym idzie redukują koszty eksploatacji.

Standardowe opakowania są o stałej długości 8m bez względu na przekrój. Przekroje kwadratowe szczeliw pokrywają się z popularnymi rozmiarami i mieszczą się w zakresie od 3mm do 25mm. W przypadku większych rozmiarów prosimy o kontakt.

Compression_packing_guide(1).pdf

 

 

 

 


Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem Sp. z o.o., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa