Produkty

Comflex MH

Kompensator ten zalecany jest do pracy w środowisku bardzo gorącym, suchym i silnie abrazyjnym oraz wszędzie tam gdzie w temperaturze otoczenia nie można zastosować innych materiałów.

Budowa:

Materiał ten posiada wyjątkowo chropowatą powłokę zewnętrzną wykonaną z połączenia splecionej siatki stalowej i włókna szklanego pokrytego specjalnym kompozytem wysokotemperaturowym. Wewnętrzna izolacja termiczna jest zapewniona przez połączenie plecionego i nie plecionego włókna szklanego oraz tkaniny bazaltowej.
Dodatkowo MH650 jak i MH750 posiadają membranę uszczelniającą z folii ze stali nierdzewnej oraz dodatkową bazaltową izolację dla poprawienia sprawności termicznej.
MH550 posiada membranę uszczelniającą z tkaniny z włókna szklanego pokrytą PTFE.

Zakres temperaturowy:

Comflex® MH dostępny jest w trzech standardowych wykonaniach:

  • MH550
  • MH650
  • MH750

Na życzenie dostępne są kompensatory według indywidualnych potrzeb.

Zalety:

  • rozwiązanie kosztowo efektywne dla wielu aplikacji – standaryzacja kompensatorów dla postaci „z metra”
  • różne wersje temperaturowe
  • wyjątkowo chropowaty materiał poprawiający wymianę ciepła
  • membrana uszczelniającą z tkaniny z włókna szklanego pokryta PTFE dla wersji MH550
  • membrana uszczelniającą z folii ze stali nierdzewnej i izolacja bazaltowa dla wersji MH650 i MH750
  • łatwy montaż - prosta i łatwa instalacja we własnym zakresie w celu minimalizacji błędów montażu (instrukcja w języku polskim)

survay sheet.pdf

Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem Sp. z o.o., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa