Produkty

Tankatite

Szczeliwa Tankatite® prezentują najnowocześniejszą konstrukcję i technologię. Ten pełny zakres szczeliw do pokryw zbiorników jest nieustannie rozwijany, aby spełniać żądania coraz bardziej wymagających norm międzynarodowych dotyczących transportu morskiego chemikaliów i ładunków potencjalnie niebezpiecznych. Spełniają one również wymagania dotyczące transportu drogowego i kolejowego oraz zbiorników stacjonarnych i mobilnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szereg Tankatite® składa się z następujących rodzajów: 

Nazwa  Prędkość liniowa [m/s] i ciśnienie [bar]  Ciśnienie [bar]  Temperatura [ºC]  Zakres pH 
 min  max
 Tankatite 250  - / -  -  -30  100 1 - 13
 Tankatite 440  - / -  -  -50 120  0 - 14 
 Tankatite 660  - / -  - -50   230 0 - 14 
Tankatite 880   - / -  - -50   120 0 - 14
Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem Sp. z o.o., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa