Produkty

Comflex MF

Budowa:

Comflex® MF jest specjalnie zaprojektowany dla aplikacji wysokotemperaturowych. Z powodzeniem pracuje również w środowisku lekko kwaśnym. Zewnętrzna warstwa z Vitonu zapewnia znacznie wyższą odporność chemiczną niż warstwa silikonowa zastosowana w Comflex® MS.
Wszystkie wersje wykonane są z wysoce wytrzymałego włókna szklanego impregnowanego elastomerem Vitonowym (FKM) oraz dodatkową wewnętrzną warstwą uszczelniającą z PTFE. Izolacja termiczna została osiągnięta dzięki macie silikatowej dodatkowo impregnowanej olejem grafitowo-silikonowym. Brzegi Comflex® MF są zabezpieczone warstwą taśmy z włókna szklanego.

Występują 3 podstawowe typy kompensatorów Comflex® MF:

MF350, MF450 i MF550.
Na życzenie dostępne są kompensatory według indywidualnych potrzeb.

Zalety:

  • rozwiązanie kosztowo efektywne dla wielu aplikacji – standaryzacja kompensatorów dla postaci „z metra”
  • różne wersje temperaturowe
  • zaprojektowane dla ciężkich warunków pracy
  • łatwy montaż - prosta i łatwa instalacja we własnym zakresie w celu minimalizacji błędów montażu (instrukcja w języku polskim)

survay sheet.pdf

Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem Sp. z o.o., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa