Produkty

Uszczelnienia do hydrauliki

Uszczelnienia hydrauliki siłowej tworzą grupę składającą się z następujących produktów:

 • Uszczelnienia tłoków
 • Uszczelnienia tłoczysk
 • Pierścienie prowadzące
 • Zgarniacze
 • O-ringi, sznury o-ringowe

 

Konstrukcja oraz użyte materiały do produkcji naszych uszczelnień hydraulicznych zostały odpowiednio opracowane dla zapewnienia:

 • Wydłużenia żywotności pracy urządzeń w których pracują
 • Zmniejszenia wycieków
 • Zmniejszenia tarcia
 • Długiej bezawaryjnej pracy

 

 

Jakość jest naszym celem nadrzędnym – odpowiednio wybieramy proces produkcji uszczelnień, który jest podporządkowany najwyższemu poziomowi spełnienia oczekiwań naszych klientów. Uszczelnienia hydrauliczne Jamesa Walkera są produkowane z najlepszych surowców, a proces produkcji jest poddany kontroli jakości na każdym jego etapie. Nasze systemy jakość spełniają kryteria BS EN ISO 9001 i BS EN 9100.

Standardowo wykonujemy nasze uszczelnienia z formy (posiadamy jedną z największych pras w Europie umożliwiającą wyprodukowanie uszczelnienia do średnicy 2.2m). Wykorzystujemy system CAD/CAM wspomagający projektowanie oraz obrabiarki CNC do produkcji niektórych komponentów naszych uszczelnień.

Zanim wyślesz zapytanie ofertowe, określ 6 podstawowych parametrów, które pozwolą nam odpowiednio dobrać uszczelnienie:

 1. FUNKCJA (Jaką funkcję pełni uszczelnienie, czy jest to uszczelnienie tłoka czy cylindra, być może potrzebny będzie jeszcze zgarniacz lub pierścień prowadzący)
 2. ZASTOSOWANIE (w zależności od zastosowania zaproponujemy uszczelnienie pojedynczego, podwójnego działania lub uszczelnienie pakietowe)
 3. PARAMETRY PRACY (jaka jest temperatura i ciśnienie robocze oraz prędkość i skok)
 4. KOMPATYBILNOŚĆ (jaki jest czynnik roboczy dla doboru właściwego materiału uszczelnienia)
 5. WYKONANIE (czy uszczelnienie mamy dostarczyć dzielone czy bezkońcowe)
 6. WYMIARY (sugerujemy podanie wymiarów zabudowy do doboru optymalnych wymiarów uszczelnienia, które zapewni bezawaryjną pracę)

Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem Sp. z o.o., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa