Produkty

Supagraf

Supagraf® stanowi rodzinę płyt grafitowych o wysokiej jakości i parametrach. W zależności od potrzeb i indywidualnych preferencji posiadamy kilka gatunków płyt grafitowych: Supagraf®, Supagraf® T10, Supagraf® GP, Supagraf® N7 i Supagraf® S10. Płyty występują bez zbrojenia jak również mogą być zbrojone dla zwiększenia wytrzymałości materiału. Dla przykładu podajemy właściwości fizyczne i charakterystykę pracy dla Supagraf® T10.


Właściwości fizyczne (wartości podane dla płyty o grubości 1,5 mm):

  • Gęstość [Mg/m3] 1
  • Ściśliwość [%] 35 (ASTM F36A)
  • Powrót [%] 17 (ASTM F36A)
  • Zawartość chlorków [ppm] <50
Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem Sp. z o.o., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa