Produkty

Wibroizolatory Tico S/PA

Podkładki Tico S są wysokiej jakości materiałem tłumiącym drgania oraz służącym do pozycjonowania maszyn i urządzeń w przemyśle. Zapewniają przede wszystkim łatwość instalacji oraz doskonałą pracę maszyny.

Tico S wykonane są z połączenia wysokiej jakości proszku korkowego oraz polichloroprenowego i akrylonitrylowego elastomeru

 

 

 

 

 

Wymiary:

Typ

Standardowa grubość [mm]

Standardowy rozmiar [mm]

Tico S

6

12.5

25

1200 x 50

1200 x 75

1200 x 100

1200 x 150

1200 x 600

1200 x 1200

Podkładki Tico dostarczane są również o wymiarach podanych przez Użytkownika w celu zastosowania w szczególnych aplikacjach. Proponujemy nasze doradztwo techniczne w celu doboru właściwego materiału i wymiarów.

Właściwości fizyczne:

 

Tico S

Dopuszczalne, zalecane naprężenie statyczne

0. 5 MN/m2

Współczynnik tarcia

0.65 (do betonu), 0.5 (do stali)

Twardość [IRHD]

69 ± 5

Odporność na rozerwanie (BS 903)

2.1 MN/m2

Zakres temperaturowy

-40 ¸ 100 Co

  

 WibroizolatoryS_PA_pl.pdf

Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem Sp. z o.o., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa