Produkty

Kompensatory i mieszki

Kompensatory James Walker wykonane są całkowicie z materiałów bezazbestowych. Ich wielowarstwowa konstrukcja zapewnia trwałość i wytrzymałość zwiększając ilość cykli pracy w porównaniu do podobnych rozwiązań, a także pozwala uniknąć utraty izolacji z powodu drgań lub przemieszczeń.

 

Parametry techniczne:

Oferujemy kompensatory do pracy w szerokim zakresie ciśnień (kompensatory gumowe i metalowe) oraz w szerokim zakresie temperatur (kompensatory tkaninowe i metalowe). Ze względu na przewagę kompensatorów tkaninowych nad metalowymi, więcej informacji będzie dotyczyć tych pierwszych. 

Rozmiary:

Kompensatory tkaninowe do połączeń kołnierzowych kanałów gazów (gorące lub zimne powietrze, spaliny) wykonujemy o dowolnych rozmiarach zarówno w postaci zamkniętej jak i otwartej (do montażu na miejscu), natomiast kompensatory gumowe zbrojone do połączeń kołnierzowych drgających (wentylatory, przesiewacze, itp.) jedynie w postaci zamkniętej według indywidualnych rozmiarów i potrzeb.
Kompensatory gumowe do połączeń kołnierzowych oferowane są według typoszeregu rozmiarowo – ciśnieniowego (metrycznie lub calowo).
Mieszki osłonowe produkujemy według dostarczonego rysunku wykonawczego.


Materiały:

Kompensatory tkaninowe – standardowe materiały (wersja ekonomiczna) oraz zaawansowane technologicznie materiały gwarantujące długoletnią pracę kompensatora nawet w trudnych warunkach.
Kompensatory gumowe – podstawowe materiały: EPDM zbrojony tkaniną z włókna szklanego i FKM zbrojony tkaniną z włókna szklanego. Istnieje także możliwość wykonania zbrojenia z siatki metalowej oraz pokrycia wewnętrznej (zewnętrznej) powierzchni warstwą PTFE.
Kompensatory metalowe – wszystkie dostępne rodzaje materiałów w zależności od potrzeb i warunków pracy.
Mieszki osłonowe – różne gatunki elastomerów ze zbrojeniem tkaniną lub włóknem szklanym w zależności od potrzeb.


Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem Sp. z o.o., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa