Produkty

KlickFix

/agicon/c/2017/0315/969315358c936ee2f17f.png

Uszczelnienie Klickfix to innowacyjny produkt opracowany głównie dla branży papierniczej, który łączy najlepsze cechy uszczelnień sznurowych i mechanicznych.

Czym jest Klickfix?

Jest unikalnym i opatentowanym uszczelnieniem kasetowym wykorzystującym wielosegmentowy element uszczelniający. Jego poszczególne elementy są aktywowane dla zapewnienia bezawaryjnej pracy pompy przez co umożliwia dokładne oszacowanie żywotności uszczelnienia. Klickfix jest także rozwiązaniem wysoce efektywnym kosztowo. Dodatkowo jest prosty w montażu, eksploatacji oraz regeneracji. Jego obsługa nie wymaga specjalistycznych umiejętności oraz wiedzy.

Proste. Efektywne. Ekonomiczne.

W przypadku zużycia aktualnie pracującego elementu uszczelniającego, możemy w ciągu kilku sekund przełaczyć go na następny, gotowy do pracy. Usuwanie wycieku nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy. Kiedy dochodzi do zużycia ostatniego elementu, uszczelnienie można w prosty sposób zregenerować na miejscu przy wykorzystaniu gotowego zestawu naprawczego.

Dane techniczne:

  • Średnica wału: od 25mm do 114mm
  • Maksymalne ciśnienie: 7bar
  • Maksymalna prędkość: 8m/s
  • Maksymalne bicie wału: 0.1mm
  • Dostępne również w wykonaniu niestandardowym.

Nic wcześniej nie było tak proste

Klickfix nie zawiera ruchomych części ani kruchych pierścieni ślizgowych, które mogłyby ulec uszkodzeniu. Dobrze toleruje chwilowe zburzenia w procesie oraz pracę na sucho, które najczęściej jest przyczyną awarii tradycyjnych uszczelnień mechanicznych lub dławic sznurowych.

Uszczelnienie kasetowe Klickfix jest wykonane z materiałów, które charakteryzują się wysoką odpornością chemiczną zapewniając niezawodną pracę w kontakcie z wieloma produktami w przemyśle.

 

 

Wielosegmentowe uszczelnienie dla wydłużenia żywotności pracy

Tradycyjne uszczelnienia mechaniczne w porównaniu z Klickfixem zużywają znacząco więcej energii oraz płukania (przemywania) podczas gdy niektóre szczeliwa wycierają mocno wał/tuleję pompy zwłaszcza w aplikacjach agresywnych ściernie. Klickfix jest przyjazny środowisku naturalnemu – spełnia wymagania zawarte w normie ISO 14001. 

slajd1

 

Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem Sp. z o.o., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa