Produkty

Wibroizolatory

Podkładki Tico® są wysokiej jakości materiałem tłumiącym drgania oraz służącym do pozycjonowania maszyni urządzeń w przemyśle. Zapewniają łatwość instalacji oraz cichą pracę maszyn. Tico® S wykonane są z połączenia wysokiej jakości proszku korkowego oraz polichloroprenowego i akrylonitrylowego elastomeru.

Materiał ten tłumi wibracje również tam, gdzie muszą być zastosowane jedynie kosztowne izolatory gumowe lub sprężynowe. Podwójne wibroizolatory Tico LF/PA stosuje się w celu zmniejszenia naturalnej częstotliwości drgań materiału.

 


Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.