Produkty

Comflex MS

Budowa:

Wszystkie wersje wykonane są z wysokowytrzymałego włókna szklanego wypełnionego elastomerem silikonowym z dodatkowym, membranowym uszczelnieniem pierwotnym z PTFE. Izolację termiczną zapewnia mata silikatowa o grubości uzależnionej od temperatury pracy. Brzegi Comflex® MS są zabezpieczone warstwą taśmy z włókna szklanego.

Standardowe typy i parametry kompensatorów Comflex® MS:

MS250, MS350, MS450 i MS550.Na życzenie wykonujemy kompensatory według indywidualnych potrzeb.

Zalety:

  • Rozwiązanie kosztowo efektywne dla wielu aplikacji – standaryzacja kompensatorów dla postaci „z metra”
  • Różne wersje temperaturowe
  • Wysokiej jakości materiały zapewniające długą żywotność
  • Łatwy montaż - prosta i łatwa instalacja we własnym zakresie w celu minimalizacji błędów montażu (instrukcja w języku polskim)

survay sheet.pdf

Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.