Produkty

Comflex MF

Budowa:

Comflex® MF jest specjalnie zaprojektowany dla aplikacji wysokotemperaturowych. Z powodzeniem pracuje również w środowisku lekko kwaśnym. Zewnętrzna warstwa z Vitonu zapewnia znacznie wyższą odporność chemiczną niż warstwa silikonowa zastosowana w Comflex® MS.
Wszystkie wersje wykonane są z wysoce wytrzymałego włókna szklanego impregnowanego elastomerem Vitonowym (FKM) oraz dodatkową wewnętrzną warstwą uszczelniającą z PTFE. Izolacja termiczna została osiągnięta dzięki macie silikatowej dodatkowo impregnowanej olejem grafitowo-silikonowym. Brzegi Comflex® MF są zabezpieczone warstwą taśmy z włókna szklanego.

Występują 3 podstawowe typy kompensatorów Comflex® MF:

MF350, MF450 i MF550.
Na życzenie dostępne są kompensatory według indywidualnych potrzeb.

Zalety:

  • rozwiązanie kosztowo efektywne dla wielu aplikacji – standaryzacja kompensatorów dla postaci „z metra”
  • różne wersje temperaturowe
  • zaprojektowane dla ciężkich warunków pracy
  • łatwy montaż - prosta i łatwa instalacja we własnym zakresie w celu minimalizacji błędów montażu (instrukcja w języku polskim)

survay sheet.pdf

Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.